SoloGym > Naudinga

2015-11-21 16:43

Pusryčiai

Pusryčiai būtini gerai dienos pradžiai. Tyrimai rodo, kad pusryčiaujantys žmonės yra lieknesni. JAV mokslininkai, 5 metus tyrinėję paauglių mitybos įpročius, nustatė, kad tie, kurie nevalgydavo pusryčių, svėrė maždaug 2,3 kilogramais daugiau. Tokie rezultatai paaiškinami tuo, kad sotus žmogus yra gerokai energingesnis ir sudegina daugiau kalorijų.

Plačiau...


2015-11-21 16:43

22 produktai, padedantys deginti riebalus

1. Graikinis jogurtas. Šiame skaniame ir sveikame produkte yra dvigubai daugiau baltymų nei kituose jogurtuose. Būtent todėl jis nepakeičiamas tiems, kurie nori numesti svorio. Baltymai ne taip greitai pasišalina iš skrandžio, todėl jūs ilgesnį laiką jausitės sotūs. Be to, virškinant baltymus sudeginama daugiau kalorijų nei virškinant angliavandenius. Rinkitės jogurtą be riebalų ir be cukraus.

Plačiau...


2015-11-21 16:43

Kalorijų lentelės

Palyginimui pateikiame kalorijų lentelę daugiausia vartojamiems produktams. Peržvelkite baltymų, angliavandenių kiekius, kaloringumą, pagelbės renkantis produktus ar paaiškins priežastis kodėl atsisakome, mažiname kitų produktų kiekį. Pateiktose lentelėse rasite produktų kaloringumą 100 gramų.

Plačiau...